HR ZEWNĘTRZNY, EMPLOYER BRANDING, HEADHUNTING - SPRAWDŹ >>

O PLATFORMIE

Home - O Platformie

GetSuccess – Sukces Przedsiębiorcy i Sukces Eksperta

Innowacyjna platforma biznesowo-rekrutacyjna


 

Platforma powstała z potrzeby rynku. Wiele osób z bardzo dobrym doświadczeniem ma potrzebę zmiany, ale nie do końca wie jak się za to zabrać lub ich działania nie są skuteczne. Często celują w rynek pracy niejawny. Rekrutacje, które ich interesują nie są publiczne albo przeglądanie ofert pracy na portalach ogłoszeniowych nie motywuje na tyle, aby faktycznie coś zmienić.
Powstało narzędzie, które uskutecznia ich zamierzenia, poprzez możliwość anonimowego dołączenia do platformy, która jest optymalizowana, pozycjonowana pod potrzeby potencjalnego pracodawcy. Osoby, które dostaną możliwość zafunkcjonowania na platformie dostają też pomoc konsultanta w określeniu oczekiwań, nie są same w tym procesie. Im lepiej określony profil, tym bardziej dopasowane oferty pracy. Eksperci – kandydaci nie stoją w kolejce na selekcje rekrutacyjną. Oferta spotkania, którą dostają za pośrednictwem platformy jest konkretna, od konkretnej firmy. A decyzja po stronie kandydata.
Potrzeby pracodawców zostały uwzględnione poprzez stworzenie przejrzystego profilu kandydata, w ujęciu mocno biznesowym. Pracodawca dokładnie wie czego może się spodziewać, jakie kandydat ma umiejętności i jakie w związku z czym odniósł sukcesy, które są często potwierdzeniem kompetencji. Pracodawca spotyka się z kandydatem i wspólnie określają zasady współpracy.
Do dyspozycji pracodawcy jest wyszukiwarka, która umożliwia szukanie wg celów rozwojowych przedsiębiorstwa. Pracodawca, który chce rozwijać swój biznes znajdzie tu podpowiedź kogo powinien zatrudnić, żeby osiągnąć cele.

To najszybsza forma połączenia potrzeb dwóch stron Pracownika (Eksperta) i Pracodawcy (Przedsiębiorcy) ponieważ wykluczamy:
• czas oczekiwania na efekty ze standardowego procesu rekrutacyjnego
• czas na weryfikację i testy Eksperta
• czas na określanie celu stanowiska
• czas spotkań z osobami z niedopasowanymi oczekiwaniami

Życzymy owocnych spotkań i wielu sukcesów zawodowych płynących z kontaktów z platformy.

Business Development Partner

Co możemy Ci zaoferować?

Usługi dla firm chcących się rozwijać: